• 7
  • 4
  • 6
  • 5
  • Home
  • AKTUALNOŚCI
  • TYGRYSKI

Spotkanie rodzinne

Kochani Rodzice,

przypominam o zbliżającym się spotkaniu rodzinnym, 14.06.2018 r. (czwartek). Spotykamy się na małym placu zabaw o g. 17:00. Tygryski zaprezentują krótki repertuar artystyczny, a następnie wspólnie spędzimy czas na zabawach, rozmowie i zajadaniu się ciastami.

Do zobaczenia !

tytul

Z wizytą u dentysty

Kolejny niesamowity dzień za nami! Tym razem, Tygrysy wybrały się do pobliskiego gabinetu dentystycznego Sebadent. Każdy z nas mógł dziś usiąść na specjalnym fotelu, na którym lekarze dentyści dbają o nasze zęby. Dowiedzieliśmy się co robić, aby mieć piękny i zdrowy uśmiech. Poznaliśmy specjalne narzędzia dentystyczne, oglądaliśmy bajkę o myciu zębów i staraliśmy się przekonać, że gabinet dentystyczny to wcale niegroźne miejsce ;-) w nagrodę każdy Tygrys otrzymał dyplom, kolorowanki oraz specjalną maseczkę, który noszą prawdziwi dentyści!

Dziękujemy Paniom z Gabinetu Sebadent za możliwość doświadczenia wspaniałych wrażeń- pozostaną z nami na pewno przez długi czas ! 

 

d1d2d3d4d5d6d7d8d9d10d11d12

Włoski dzień

W ostatni poniedziałek, grupa Tygrysów zapoznała się z kolejnym europejskim krajem jakim są Włochy. Malowaliśmy włoską flagę, oglądaliśmy zdjęcia pięknych rzymskich budynków, a co najważniejsze... robiliśmy pizzę! Każdy Tygrys uczestniczył w wyrabianiu ciasta: dowiedzieliśmy się, dlaczego należy dodawać drożdzę i jak ważne są włoskie pomidory. Wszyscy byliśmy zachwyceni naszą pizzą i na pewno upieczemy ją jeszcze raz!

pizza1pizza2

pizza3pizza4

pizza5pizza6

pizza7pizza9

pizza8

Spotkanie kwietniowe- prośba

Drodzy Rodzice,

Zbliża się termin kolejnego spotkania warsztatowego. Mniej więcej w połowie kwietnia zostaną zorganizowane europejskie warsztaty dotyczące wybranego przez nas kraju. W krótki i ciekawy sposób przedstawimy część artystyczną, aby później aktywnie i twórczo spędzić czas.

Aby nasz występ stał się atrakcyjny, potrzebna jest Państwa pomoc.

W miarę możliwości, prosiłabym o odszukanie/pożyczenie/ewentualnie kupienie białego materiału/prześcieradła, które stanie się przebraniem.

Kraj, który reprezentujemy to Grecja, dlatego chcemy wyglądać podobnie jak na zdjęciu poniżej, które zaczerpnęłam z Internetu:

 

IMG 3754       Z góry dziękuję za zaangażowanie i pomoc z Państwa strony ?

Balik 2018, fotorelacja

balik1

balik2

balik3

balik4

balik5

balik6

Balik karnawałowy

Drodzy Rodzice, 5 lutego (poniedziałek) odbędzie się Balik Karnawałowy dla dzieci w naszej grupie. Bardzo proszę o przyszykowanie oryginalnych strojów :-) Zabawę poprowadzą animatorzy. 

 

karnawal

 

 

Więcej artykułów…