• 7
 • 6
 • 4
 • 5
 • Home
 • AKTUALNOŚCI
 • OD DYREKTORA

Od Dyrektora

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 

 

Organizacja zdalnego procesu edukacyjnego

 

   Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki   z dnia  26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2021r. poz.561), od dnia 29 marca 2021r., do dnia 9 kwietnia 2021r. przedszkole przechodzi na tryb nauczania zdalnego .

Każdego dnia wychowawcy grup będą przesyłać na ustalone wcześniej komunikatory materiały przeznaczone do pracy z dzieckiem w kolejnym dniu. Zawarte w nich będą tematy dnia, cele i opis zadań i zabaw. Wskazane będą adresy stron internetowych do wykorzystania w pracy z dzieckiem. W przypadku problemów i pytań będzie możliwość konsultacji
z nauczycielem w godzinach jego pracy.

Realizację zadań z podstawy programowej nauczyciele będą monitorować poprzez rejestr odczytanych przez rodziców wiadomości. Wychowawcy ( w szczególności grupy dzieci sześcioletnich) mogą zwrócić się do Państwa z prośbą o przesłanie zdjęcia lub nagrania z realizacji konkretnego zadania.

Materiały z zajęć z języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej oraz spotkań z higienistką, będą udostępniane na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Domowe przedszkole”

Prosimy rodziców o odebranie z przedszkola kart pracy dzieci. 

 

 

 

 

 

 ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 1  WRZEŚNIA 2020R.

Od  1 września 2020r. procedury bezpieczeństwa obowiązujące w przedszkolu w związku z pandemią COVID-19, zostają dostosowane do aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego.

W związku z powyższym:

 • Dzieci nie będą przyjmowane do oddziałów według zadeklarowanych godzin pobytu; uczęszczać będą do swoich grup
 • Nie będzie pomiaru temperatury dziecka przy wejściu i wyjściu dziecka z przedszkola. Temperatura będzie mierzona tylko w przypadku pojawienia się objawów choroby. W przypadku zachorowania dziecka rodzic zostanie wezwany do niezwłocznego odbioru dziecka.

DO PRZEDSZKOLA PRZYJMOWANE BĘDĄ TYLKO DZIECI ZDROWE. PROSIMY O KONTROLĘ ZDROWIA DZIECKA PRZED PRZYJŚCIEM DO PRZEDSZKLA.

 • Dziecko przyprowadzane jest do przedszkola przez jednego opiekuna.
 • Rodzic na teren przedszkola wchodzi w założonej prawidłowo maseczce i dezynfekuje ręce.
 • W dużej szatni przedszkola może jednocześnie może przebywać 10 osób dorosłych z dziećmi, w małej szatni 5.

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI ZACHOWANIA DYSTANSU , SPRAWNE I SZYBKIE PRZEBRANIE DZIECKA.

 • Obowiązuje zakaz przynoszenia zabawek i innych przedmiotów z domu.
 • Zostaje zawieszone mycie zębów.

RODZIC ZOBOWIĄZANY JEST DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA  ZAMIESZCZONYMI NA STRONIE PRZEDSZKOLA ORAZ WYPEŁNIENIA I PODPISANIA DEKLARACJI I OŚWIADCZENIA (DOKUMENT DO POBRANIA NA STRONIE P-LA).

ZŁOŻENIE DEKLARACJI I OŚWIADCZENIA RODZICÓW JEST WARUNKIEM NIEZBĘDNYM DO PRZYJĘCIA DZIECKA.

 

Zgodnie ze statutem , regulaminem przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola oraz umowami o korzystaniu z usług placówki do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe.

W związku   ze wzrostem liczby zachorowań   naszych wychowanków informujemy, że dzieci, u których odbierający opiekun przedszkola dostrzeże objawy infekcji ( kaszel, katar, chrypka, itp. )

nie będą przyjmowane do przedszkola.

Warunkiem przyjęcia takiego dziecka będzie zaświadczenie lekarskie, potwierdzające , że dziecko jest zdrowe.

                                                                                                            

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana harmonogramu pracy Dyrektora przedszkola. Aby umożliwić Państwu bezpośredni kontakt z Dyrektorem placówki uruchamiamy kontakt telefoniczny pod numerem :

508 366 896

Kontakt ten możliwy będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

 

   adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.